مقایسه کن

آخرین اخبار

1398/11/16 11:24:18

تغییر شرایط پاسخگویی شرکت های گارانتی دهنده

نظر به این که فروشگاه اینترنتی هدفون دات آی آر همواره با تکیه بر مشتری مداری سعی در جلب حداکثری رضایت شما خریداران عزیز داشته است، بر خود لازم می دانیم با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و تحریم های ظالمانه ی آمریکا شرایط جدید پاسخگویی شرکت های گارانتی را به استحضار شما برسانیم.
1396/11/16 13:33:59

تغییرات قیمت به تبع تغییرات قیمت ارز

سلام همراهان همیشگی. روزهای سرد زمستانیتان بخیر. امیدواریم در این روزهای سرد و برفی شادی میهمان سفره ی گرم شما و عزیزانتان باشد و از هموطنان بی بضاعت و زلزله زده ی خود در این روزهای سخت فراموش نکرده باشید. در این خبر قصد داریم در مورد تاثیر تغییرات قیمت ارز بر روی محصولاتمان صحبت کنیم.
1394/12/24 22:46:08

جدیدترین هدفون های فیلیپس

هدفون دات آی آز به عنوان نماینده ی رسمی و انحصاری محصولات صوتی و تصویری فیلیپس در استان های خراسان مفتخر است تا فروش جدیدترین محصولات فیلیپس را برای اولین بار آغاز کند. این محصولات فیلیپس که به تازگی وارد ایران شده اند تنها و تنها در سایت هدفون دات آی آر قابل بررسی و خرید هستند و تاکنون هیچ سایت معتبر دیگری دارای این محصولات نیستند.
 1. روش واریز به حساب (کارت به کارت)

       در این روش پس از اتمام مراحل خرید ، شما جمع کل مبلغ فاکتور خرید خود را به یکی از شماره حساب ها و یا شماره کارت های اعلام شده در سایت ، واریز کرده و یا کارت به کارت می کنید سپس در ساعت اداری با فروشگاه تماس گرفته و یا اطلاعات واریزی خود را از بخش ثبت فیش در حساب کاربری خود به ثبت برسانید. بعد از تایید شدن واریز پول، فرایند ارسال کالا به جریان می افتد. بدیهی است که قبل از تایید واریز وجه هیچ اقدامی در جهت ارسال کالا صورت نمی گیرد. همچینین برای حصول اطمینان در طول فرآیند خرید تا زمان دریافت کالای مورد نظرتان، فیش یا قبض واریز وجه را نزد خود نگه دارید.
  ادامه مطلب
 2. پرداخت وجه هنگام تحویل کالا

  به منظور آسایش بیشتر شما مشتریان گرامی، در صورتی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت وجه فاکتور سفارش خود را ندارید، پرداخت وجه کالای خریداری شده در محل مورد نظر شما نیز امکان‌پذیر می باشد. بدین صورت و با انتخاب این گزینه شما می توانید با ثبت سفارش خود تا پیش از ساعت 12 هر روز، پس از مدت 24 ساعت کاری در تهران و 48 ساعت کاری در شهرستان های تحت پوشش، کالای خود را در محل مورد نظر تحویل گرفته و وجه فاکتور را به صورت نقدی یا توسط کارت بانکی خود پرداخت نمایید.
  ادامه مطلب
 3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

  در این روش پس از اتمام مراحل خرید ، شما به درگاه پرداخت آنلاین یکی از بانک های ملت یا ملی به انتخاب خود هدایت می‌شوید که می‌توانید مبلغ خرید خود را مشاهده و با وارد کردن هر شماره کارت بانکی متصل به شبکه شتاب خود به همراه رمز اینترنتی ، تاریخ انقضا ، کد CVV2 و عبارت امنیتی ، آن راپرداخت نمایید. پس از اتمام پرداخت وجه ، مجددا به وب سایت هدفون دات آی آر بازگردانده می‌شوید و موفق یا ناموفق بودن فرآیند پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. در روش پرداخت آنلاین ، فرآیند سفارش شما به صورت اتوماتیک به جریان افتاده و کالا برای شما ارسال می‌شود. در صورت نیاز به هماهنگی جهت ارسال کالا با شما تماس گرفته خواهد شد و تمامی اطلاعات سفارش ، از طریق ایمیل یا پرسنل بخش فروش به اطلاع شما خواهد رسید.
  ادامه مطلب