مقایسه کن

آخرین اخبار

1398/11/16 11:24:18

تغییر شرایط پاسخگویی شرکت های گارانتی دهنده

نظر به این که فروشگاه اینترنتی هدفون دات آی آر همواره با تکیه بر مشتری مداری سعی در جلب حداکثری رضایت شما خریداران عزیز داشته است، بر خود لازم می دانیم با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و تحریم های ظالمانه ی آمریکا شرایط جدید پاسخگویی شرکت های گارانتی را به استحضار شما برسانیم.
1396/11/16 13:33:59

تغییرات قیمت به تبع تغییرات قیمت ارز

سلام همراهان همیشگی. روزهای سرد زمستانیتان بخیر. امیدواریم در این روزهای سرد و برفی شادی میهمان سفره ی گرم شما و عزیزانتان باشد و از هموطنان بی بضاعت و زلزله زده ی خود در این روزهای سخت فراموش نکرده باشید. در این خبر قصد داریم در مورد تاثیر تغییرات قیمت ارز بر روی محصولاتمان صحبت کنیم.
1394/12/24 22:46:08

جدیدترین هدفون های فیلیپس

هدفون دات آی آز به عنوان نماینده ی رسمی و انحصاری محصولات صوتی و تصویری فیلیپس در استان های خراسان مفتخر است تا فروش جدیدترین محصولات فیلیپس را برای اولین بار آغاز کند. این محصولات فیلیپس که به تازگی وارد ایران شده اند تنها و تنها در سایت هدفون دات آی آر قابل بررسی و خرید هستند و تاکنون هیچ سایت معتبر دیگری دارای این محصولات نیستند.
 1. پست هوایی

  سپیدبال با شروع فعالیت خود از سال 1370 و داشتن شبکه ی نمایندگی در بیش از 40 شهر و استان کشور و دفاتر متعدد در سطح شهرها و و بخش فعال موتوری و ماشینی جهت جمع آوری و توزیع محمولات و همچنین امکان پیگیری مرسولات ارسالی از طریق اینترنت باعث شده است تا سازمان های معتبر دولتی و غیر دولتی، اتحادیه ها و اصناف مختلف و صاحبان بزرگ ترین صنایع که در زمینه ی الکترونیک، خودروسازی، قطعه سازی، صنایع غذایی و کشاورزی، صنایع پوشاک و نساجی، صنعت ساختمان، تولید فرش و ... فعالیت می کنند، محصولات خود را توسط سپیدبال به اقصی نقاط ایران ارسال می نمایند.
  ادامه مطلب
 2. پیک موتوری

  مشتریان عزیز مشهدی می توانند به منظور کاهش هزینه های ارسال و تسریع در خرید کالا ، از روش ارسال توسط پیک موتوری استفاده کنند. علاوه بر این ، با استفاده از این روش می توانند هزینه ی خرید کالای خود را در محل و پس از دریافت کالا پرداخت نمایند. هزینه ی تحویل کالا توسط پیک موتوری متغیر می باشد. پس از ثبت سفارش و انتخاب این روش ، هماهنگی های لازم با شما در مورد زمان ارسال کالا صورت خواهد گرفت.  
  ادامه مطلب
 3. پست پیشتاز

  انتخاب روش ارسال در ثبت سفارشات سایت هدفون دات آی آر بر عهده شخص مشتری می باشد تا بدین صورت کاربران عزیزمان بتوانند بر اساس نیاز خود، علاوه بر میزان پرداخت هزینه، سرعت و سهولت ارسال را نیز انتخاب نمایند. پست ارزان ترین روش ارسال و پس از آن به ترتیب تیپاکس و ارسال هوایی روش های ارسال گران تر می باشند.
  ادامه مطلب
 4. تیپاکس

  هدفون دات آی آر این آزادی عمل را به مشتریان خود می دهد که هنگام طی کردن مراحل خرید، روش ارسال را بر اساس سلیقه ی خودشان انتخاب نمایند. این امر از آن جهت می باشد که مشتریان عزیز بسته به محل سکونت و آشنایی با شرکت های حمل و نقل منطقه ی خود، بهترین و سریع ترین روش را مطابق نیاز خود انتخاب خواهند نمود.
  ادامه مطلب